مشاوره و سفارش

گچ :

گچ یک مصالح ساختمانی است که از سنگ گچ موجود در طبیعت بدست می آید. سنگ گچ به صورت سولفات دو کلسیم آبدار در منابع سطح زمین یافت می شود و پس از خرد شدن و انتقال به کوره به شکل پودرهای بسیار ریز سفید رنگ برای مصارف ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.این نوع مصالح در صنایع مختلف کاربرد دارد اما از جمله کاربردهای رایج آن مربوط به صنعت ساختمان سازی است. کار با این مصالح ساختمانی دارای پیچیدگی و ریزه کاری مخصوص به خود می باشد، از این رو برای استفاده از آن به مهارت و ترفندهای خاص نیازمند است. 

خرید گچ سیوا

ویژگی های گچ ساختمانی :

  • این ماده بسیار سبک بوده و از این رو استفاده از آن هیچ گونه بار اضافی بر ساختمان وارد نمی کند.
  • استفاده از آن می تواند به نوعی سبب ایجاد عایق صوتی و حرارتی شود.
  • خاصیت شکل پذیری گچ بالا بوده و می توان آن را به اشکال مختلف در آورد.
  • در صورت کثیف شدن، امکان تمیز کردن آن به راحتی وجود ندارد.
  • بزرگ ترین ایراد این محصول جذب رطوبت و طبله کردن در اثر آن می باشد. اعمال این ماده بر روی سطوح فلزی موجب ترکیب شدن آن با فلزات و تولید سولفات می شود، در نتیجه عمر قطعه مورد نظر کاهش پیدا می کند. از این رو قبل از پوشش سطوح آهنی، مسی و سربی با گچ باید یک لایه ضد زنگ روی آنها قرار گیرد.
  • مقاومت این متریال در برابر حریق بالا بوده و یک متریال کندسوز محسوب می شود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
گچ پرلیتی-سفارشیموجودتماس بگیرید
بتونه درزگیر-سفارشیموجودتماس بگیرید
بتونه نقاشی-سفارشیموجودتماس بگیرید
بتونه ماستیک-سفارشیموجودتماس بگیرید
چسب کاشی-سفارشیموجودتماس بگیرید
پودر بندکشی-سفارشیموجودتماس بگیرید
گچ پاششی ( جت گیپس )-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

مدیر عامل { احمد طاهریان}

تلفن 09123317442
تلفکس 33364204-023

ایمیل

ahmadtaherian40@yahoo.com

ایمیل

pardisnegar92@gmail.com

فکس

کلیک

درباره ما :

شرکت بازرگانی پردیس نگار قومس به عنوان شرکت سهامی خاص، به شماره ثبت ۶۱۰۴ در اداره ثبت شرکت های صنعتی و بازرگانی استان سمنان با هدف واردات و صادرات انواع کالاهای مجاز و اخذ نمایندگی کلیه مصالح ساختمانی و ابنیه از شرکت های خارجی و اکتشاف و استخراج معادن به ثبت رسید.

فعالیت عمده و تمرکز این شرکت در حال حاضر در حوزه خرید و فروش و صادرات گچ های مرغوب ساختمانی در دو نوع ساده و افزودنی دار و همچنین سنگ گچ بوده و دارای مجوز نمایندگی از چندین کارخانه بزرگ و معتبر داخلی و خارجی می باشد.

این مجموعه ضمن بهره گیری از تجربه نیروهای متخصص، تبدیل به یک مرکز تامین کننده موفق و قابل اعتماد در میان مشتریان خود گشته است.

مهم ترین رسالت ما در این شرکت، جلب اعتماد و رضایت مشتریان محترم است و خداوند را شاکریم که این مهم، با ارائه محصولات باکیفیت و قیمت مناسب و پیگیری مجدانه جهت ارسال.

مدیر مجموعه پردیس نگار

درحال آپلود

0%

طراحی و توسعه توسط