چسب کاشی و سرامیک از انواع چسب های ساختمانی است که به دو دسته چسب های خمیری و چسب های پودری تقسیم می شود. این چسب حاوی پلیمر و رزین بوده و مناسب چسباندن کاشی و سرامیک و سنگ بر روی سطوح مختلف سیمانی، چوبی و حتی شیشه است. کاربرد این محصول در مرحله نازک کاری ساختمان، جهت چسباندن کاشی و سرامیک می باشد.

چسب کاشی

چسب کاشی پودری

این چسب بهترین چسب کاشی و سرامیک است که استحکام بسیار بالایی دارد. این محصول، ضدآب بوده و پایداری بالایی در برابر نفوذ رطوبت نشان می دهد. به همین دلیل بهترین گزینه جهت استفاده در محیط های مرطوب مثل حمام، آشپزخانه و سرویس های بهداشتی است. از چسب کاشی پودری می توان برای چسباندن کاشی در استخرها نیر استفاده کرد. این چسب، چسبندگی دائمی داشته و به مرور چسبندگی خود را از دست نمی دهد. از آن می توان برای چسباندن کاشی روی کاشی نیز بهره برد.

چسب کاشی خمیری

این نوع چسب به صورت آماده بوده و مانند چسب پودری، نیازی به آب برای آماده سازی ندارد. چسب کاشی خمیری مناسب مصرف در مکان های با رطوبت بالا نیست. به همین دلیل باید در مکان هایی از آن استفاده کرد که رطوبت کمی دارند. این محصول بر پایه مواد اکریلیک و آب ساخته شده و در سطوح داخلی و خارجی سازه قابل استفاده است.

درحال آپلود

0%