چرا گچ کشاورزی برای خاک مفید است

گچ کشاورزی

گچ کشاورزی به عنوان یکی از مواد لازم برای اصلاح خاک و اراضی کشاورزی از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر می خواهید بدانید گچ کشاورزی برای چه خاک هایی مفید و لازم است و چه زمان باید از آن استفاده کرد، لطفا مقاله ما را دنبال کنید.

گچ کشاورزی گچ کشاورزی

ضرورت استفاده از گچ کشاورزی

یکی از پیامدهای زیانبار کاهش بارندگی، برداشت بی رویه از سفره آب های زیرزمینی و گاها استفاده ناصحیح از کودهای شیمیایی، بالا رفتن درصد سدیم خاک و اصطلاحا شوری خاک است.

قطعا رها کردن زمین به وضع موجود، منجر به کاهش راندمان محصول خواهد گردید.

گچ کشاورزی گچ کشاورزی

چگونه خاک های سدیمی را اصلاح کنیم

در پاسخ به این سوال باید گفت روش های گوناگونی به این منظور پیشنهاد شده است. اما به نظر می رسد ارزان ترین و در عین حال کاربردی ترین شیوه، استفاده از پودر گچ خام یا گچ کشاورزی است.

آیا گچ کشاورزی همان گچ ساختمانی است

پاسخ ما به این سوال موکدا منفی است. اگرچه هر دو محصول از اسامی تقریبا مشابه برخوردارند، اما باید گفت گچ کشاورزی، در واقع پودر سنگ گچ خام بوده و کاملا طبیعی است. این فرآورده، وارد پروسه تولید نشده و به طور مستقیم از معدن به اراضی زراعی حمل می شود.

اما گچ ساختمانی حاصل پخت و آسیاب سنگ گچ می باشد که طی این پروسه، سنگ گچ دستخوش تغییرات فیزیکی و شیمیایی می گردد.

گچ کشاورزی گچ کشاورزی

بنابراین اگر از گچ ساختمانی جهت اصلاح خاک های شور استفاده شود، نه تنها تاثیری در کاهش شوری نخواهد داشت، بلکه صد در صد منجر به تخریب ساختار خاک و محصول زراعی خواهد گردید.

چه زمان از خاک کشاورزی استفاده کنیم

با توجه به متفاوت بودن درصد شوری خاک در اراضی کشاورزی و همچنین تنوع محصول، نمی توان پاسخ مشخص و ثابتی به این سوال داد. در واقع باید گفت پس از اثبات شوری خاک، هر زمان که نیاز به اصلاح خاک احساس شود، می توان از گچ کشاورزی استفاده نمود.

اما آنچه که مسلم است باید امکان غرقاب زمین پس از عملیات گچ پاشی وجود داشته باشد.

فروش سنگ گچ کشاورزی

این مرکز اقدام به فروش گسترده این فرآورده در سراسر کشور به صورت عمده کرده است. لطفا جهت استعلام قیمت با واحد فروش شرکت در ارتباط باشید.

 

 

فروش ویژه گچ ضد حریق سمنان

گچ ضد حریق

گچ ضد حریق از طریق این وبسایت، با قیمت ویژه در سراسر کشور به فروش می رسد.

ما در این مقاله سعی می کنیم به سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید، پاسخ دهیم. سوالاتی نظیر گچ ضد حریق چیست؟ مقاومت این محصول در برابر شعله آتش چقدر است؟

مقاومت گچ در برابر آتش

گچ در کنار ویژگی هایی چون زودگیری، قابلیت حجیم شدن، اکوستیک بودن و شکل پذیری، به صورت طبیعی در برابر آتش مقاوم است.

در واقع می توان گفت لایه گچ هنگام آتش سوزی، به عنوان یک لایه عایق در برابر فولاد عمل می کند. چرا که مقاومت فولاد در برابر حریق بسیار پایین بوده و این مسئله، نقطه ضعف سازه های فولادی محسول می شود.

گچ ضد حریق گچ ضد حریق

چگونه لایه گچ مانع گسترش حریق می شود؟

همانطور که می دانید گچ در ساختار شیمیایی خود دارای دو مولکول آب است که هنگام مواجهه با شعله های آتش، با تبخیر آنها، سدی در برابر حریق ایجاد می کند. علاوه بر اثر آب تبلور، لایه باقیمانده گچ به دلیل ضریب حرارتی پایین، به عنوان یک عایق موثر عمل می نماید.

آیا می توان مقاومت گچ را در برابر آتش افرایش داد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت با افزودن مواد شیمیایی خاص به گچ پایه، محصولاتی نوین در صنعت گچ تولید شده اند.

لذا کارشناسان ما توانسته اند به کمک مواد پلیمری، خاصیت مقاومت گچ در برابر گرما را به طرز چشمگیری تقویت نموده و کاربرد آن را وسیع تر نمایند.

گچ ضد حریق گچ ضد خریق

خواص گچ پرلیتی ضد حریق

این محصول علاوه بر مقاومت بالا نسبت به آتش، از چسبندگی بهتر و بیشتر روی انواع سطوح برخوردار بوده و گیرش بالاتری نسبت به گچ های معمولی دارد.

همچنین گچ پرلیتی ضد حریق، از قابلیت متراژ پوشش بیشتر روی دیوار برخوردار است.

کاربرد گچ ضد حریق

از این گچ علاوه بر پوشش مناطق حساس سازه مانند اتاق آسانسور، در ساخت صفخات روکش دار گچی مقاوم در برابر حریق نیز استفاده می شود.

 

 

خرید اینترنتی گچ ژیپس به قیمت روز

خرید گچ ژیپس با خلوص بالا و کیفیت عالی، به صورت مستقیم از معدن، توسط این سایت امکان پذیر می باشد. منابع ژیپس یا سنگ گچ کریستال، بسیار محدود بوده و تنها در برخی نقاط گچ خیز ایران به صورت رگه یافت می شود.

خرید گچ ژیپس خرید گچ ژیپس

ژیپس چیست

ژیپس ماده ای معدنی با نام شیمیایی سولفات کلسیم آبدار و فرمول Caso4.2H2o می باشد. این کانی پنجمین عنصر غیرفلزی فراوان در پوسته زمین است. نکته قابل ذکر این که به مرور زمان امکان ترکیب این ماده معدنی با ناخالصی های مواد آلی رس و اکسید آهن وجود دارد.

لذا امکان تغییر رنگ این سنگ از سفید به رنگ های خاکستری، خاکستری مایل به آبی، صورتی و زرد نیز وجود خواهد داشت.

میل ترکیبی شدید این کانی سبب شده نوع کاملا خالص آن در طبیعت بسیار کمیاب باشد.

سنگ گچ یا ژیپس در شرایط خلوص کامل، به نام های گچ شیشه ای، گچ کریستالی و سلنیت نیز شناخته می شود.

خرید گچ ژیپس خرید گچ ژیپس

کاربرد گچ ژیپس

بارزترین مصرف ژیپس در صنعت گچ جهت تولید انواع گچ ساختمانی می باشد. پودر گچ آماده علاوه بر صنعت ساختمان، در صنایع دیگری چون گچ بری، قالب های ریخته گری دندان، جواهرات، چینی و سرامیک سازی، پتروشیمی و شیشه سازی مصرف می شود.

سنگ گچ خام جهت بالا بردن زمان گیرش در تولید سیمان و به منظور پایین آوردن شوری خاک در اراضی کشاورزی کاربرد دارد. ژیپس خالص با گچ کریستالی نیز کاربردهای منحصر به فردی داشته و اغلب جنبه صادراتی دارد.

خرید گچ ژیپس

گستردگی و پراکنش معادن ژیپس در سطح کشور سبب شده این کانی در اغلب مناطق در دسترس باشد. اما نکته مهم، تفاوت در خلوص و سفیدی کانی از یک منطقه به منطقه دیگر است.

مشتریان محترم می توانند از طریق تماس با مجموعه ما، جهت خرید گچ ژپیس به صورت مستقیم از معدن اقدام نمایند.

لطفا جهت استعلام قیمت، دریافت نمونه و هر گونه اطلاعات مورد نیاز خود با واحد فروش شرکت در ارتباط باشید.

فروش گچ گیپتون به قیمت نمایندگی

فروش گچ گیپتون

فروش گچ گیپتون که محصولی افزودنی دار است، از طریق این سایت صورت می پذیرد. این محصول یکی از مصالح ترکیبی و افزودنی دار است که تنها توسط چند کارخانه صنعتی تولید و عرضه می شود.

گچ گیپتون چیست

تا چند سال پیش تولید کارخانه های صنعتی، محدود به گچ سفیدکاری بود. اما نقاط ضعف این محصول در برخی شرایط خاص، منجر به محدودیت مصرف آن می شد.

لذا کارشناسان متخصص ما بر آن شدند ضمن برطرف کردن نقاط ضعف این مصالح پرکاربرد ساختمانی، کاربرد آن را گسترش دهند.

فروش گچ گیپتون فروش گچ گیپتون

گچ سفیدکاری به دلیل جذب آب کمتر از یک درصد سطوح بتنی، قابل استفاده بر روی این سطوح نیست. اما متخصصین ما با ترکیب مواد شیمیایی خاص با پودر گچ آماده، قابیلیت پایداری گچ بر روی بتن و سیمان را ایجاد کردند.

این محصول با نام گچ گیپتون، بتوگیپس و گچ یونولیت در بازار عرضه می شود.

نحوه اجرای گچ گیپتون

عموما نسبت ترکیب پودر گچ گیپتون با آب، ۶۰ به ۴۰ است. ملات گچ گیپتون بر اساس نسبت فوق، در ظرف تمیز و عاری از آلودگی درست می شود.

ملات حاصل بدون نیاز به زیرسازی خاص به صورت مستقیم بر روی دیوارهای بتنی، سیمانی و فوم یونولیت قابل اجراست.

مدت زمان کار کردن و پرداخت این ملات حدود ۶۰ دقیقه می باشد. گچ گیپتون در یک یا دو لایه بر روی سطوح اجرا می شود.

فروش گچ گیپتون فروش گچ گیپتون

قیمت گچ گیپتون

این فرآورده بر پایه گچ میکرونیزه شده و مرغوب و یک سری افزودنی های خاص تولید می شود. لذا از قیمت بالاتری نسبت به گچ معمولی برخوردار است.

اما مزایایی چون عدم نیاز به رابیتس کاری و کاهش هزینه ناشی از آن، جبران کننده قیمت محصول خواهد بود.

فروش گچ گیپتون به صورت مستقیم از کارخانه

فروش این محصول در کنار سایر انواع گچ توسط این شرکت صورت می گیرد. کلیه محصولات به صورت مستقیم از کارخانه تولیدکننده معتبر در سمنان ارسال می گردد.

فروش گچ پاکتی به قیمت روز

فروش گچ پاکتی

فروش گچ پاکتی در انواع و کاربردهای مختلف، با مناسب ترین قیمت در این شرکت آغاز شده است. کلیه محصولات ما بر اساس جدیدترین فناوری و به کمک ماشین آلات به روز شده و تحت نظارت دقیق واحد کنترل کیفی تولید می شود. افتخار ما ارائه بهترین کیفیت در کنار قیمت مناسب و جلب رضایت مشتریان محترم می باشد.

سنگ گچ پس از استخراج از معادن، مراحلی را طی می کند تا تبدیل به گچ ساختمانی گردد. امروزه با گذار از فرایند سنتی تولید گچ، کارخانجات صنعتی و مدرن با جدیدترین متد، اقدام به فرآوری و تولید این مصالح ساختمانی پرمصرف می نمایند.

فروش گچ پاکتی فروش گچ پاکتی

انواع گچ سفیدکاری

غنی ترین معادن ژیپس کشور در اطراف شهر سمنان متمرکز شده است. به همین دلیل تولیدات واحدهای صنعتی این شهر، هم به لحاظ کیفی و هم از نظر کمیت رتبه بالایی را به خود اختصاص داده است.

برخی کارخانجات صنعتی سمنان، علاوه بر گچ ساختمانی معمولی اقدام به تولید گچ های افزودنی دار شامل گچ گیپتون، گچ ساتن، گچ سیوا و گچ پاششی نموده اند که هر کدام کاربرد خاصی دارند.

فروش گچ پاکتی فروش گچ پاکتی

بهترین نوع گچ سفیدکاری

عمده ترین مصرف گچ در صنعت ساختمان، استفاده از آن جهت سفیدکاری سطوح است. بهترین نوع گچ از نظر تئوری مربوط به سفیدی، نرم بودن و طول عمر آن می باشد. اما قطعا آشنایی گروه گچکار با نوع گچ و چگونگی آماده سازی ملات آن هم تاثیر بسزایی در کیفیت نهایی کار خواهد داشت.

فروش گچ پاکتی

امروزه با توجه به فراوانی و گستردگی تولید گچ، دسترسی به آن تقریبا در تمام نقاط کشور به سهولت وجود دارد. اما هدف ما از عرضه و فروش گچ پاکتی در انواع مختلف از طریق این سایت، برقراری ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف کننده می باشد.

لذا مشتریان محترم از سراسر کشور می توانند از طریق تماس با همکاران ما در واحد فروش، این محصول را به قیمت مناسب و واقعی تهیه نمایند.

قیمت روز فروش انواع گچ سفیدکاری درب کارخانه

قیمت گچ سفیدکاری

انواع گچ ساختمانی مخصوص سفیدکاری سطوح، به قیمت نمایندگی درب کارخانه تولیدکننده در سمنان به فروش می رسد. تضمین کیفیت، حمل سریع سفارشات و جلب رضایت مشتریان محترم، مایه افتخار و سرلوحه کار پرسنل این مجموعه می باشد.

قیمت گچ سفیدکاری قیمت گچ سفیدکاری

گچ سفیدکاری چیست

روند کلی تولید گچ ساختمانی، پخت و آسیاب سنگ گچ می باشد. این پروسه در هر دو شیوه تولید سنتی و صنعتی گچ ثابت است.

تعریف کلی ما از گچ، پودری سفید رنگ است که قابلیت تشکیل ملات پس از ترکیب با آب را دارد.

خصوصیات گچ سفیدکاری

این محصول دارای یک سری ویژگی های کلی است. اما به دلیل قابلیت سازگاری با مقدار مشخصی از برخی مواد شیمیایی، می توان در صورت نیاز اقدام به تولید گچی با خصوصیات متفاوت و منحصر به فرد نمود.

قیمت گچ سفیدکاری قیمت گچ سفیدکاری

ویژگی های عمومی گچ عبارتند از

 1. زودگیر بودن
 2. ازدیاد حجم
 3. مقاومت در برابر آتش سوزی
 4. اکوستیک بودن
 5. خاصیت پلاستیکی
 6. ارزانی
 7. فراوانی
 8. رنگ پذیری
بیشتر بدانید:  فروش گچ میکرونیزه صادراتی سمنان

بهترین نوع گچ سفیدکاری

ابتدایی ترین انتظاری که از انواع گچ های ساختمانی می توان داشت، رنگ سفید و روشن آن است. (گچ های روکار)

نکته دوم توجه به زمان گیرش پودر گچ است که به طور متوسط باید بین ۸ تا ۱۰ دقیقه باشد. قابل ذکر است در صورت نیاز به گیرش های بالا باید انتخاب، از بین گچ های افزودنی دار صورت پذیرد.

قیمت گچ سفیدکاری قیمت گچ سفیدکاری

توجه به دانه بندی ذرات گچ و به اصطلاح مش بندی آن از دیگر پارامترهای مهم در انتخاب نوع مرغوب گچ سفیدکاری است. قطعا کیفیت بهتر در گرو ریزدانه بودن هر چه بیشتر ذرات گچ خواهد بود.

در نهایت ضامن حفظ کیفیت و خواص محصول تا رسیدن به دست مشتری، نوع بسته بندی و جنس کیسه هاست. چرا که استفاده از کیسه هایی با کیفیت پایین، منجر به تضعیف خواص گچ در اثر نفوذ رطوبت موجود در هوا خواهد گردید.

قیمت گچ سفیدکاری سمنان

قیمت گچ سفیدکاری تحت تاثیر عوامل ذکر شده متغیر خواهد بود. قیمت های ارائه شده مربوط به سال ۹۷ می باشد. قیمت ها به تومان بوده و هزینه حمل نیز به آن افزوده می شود.

نوع گچ قیمت هر کیسه
گچ میکرونیزه مش۲۰۰ ۳۶۵۰ (۳۰ کیلویی)
گچ سفیدکاری ۴۰۰۰ (۴۰ کیلویی)

نمایندگی فروش گچ قالب گیری

ق

فروش گچ قالب گیری با کیفیت عالی و قابلیت کاربرد گسترده، در این مرکز آغاز گشته است. مشتریان محترم می توانند از طریق این سایت انواع گچ ساختمانی معمولی و ترکیبی را به صورت مستقیم از کارخانه تولیدکننده با قیمت مناسب خریداری نمایند.

امروزه با توجه به صنعتی شدن تولید گچ و گذار از مرحله تولید سنتی، محصولات متفاوتی از این کالا در بازار عرضه می شود.

خوشبختانه خاصیت سازگاری پودر گچ با مواد شیمیایی ضمن حفظ خواص مثبت، امکان تولید انواع گچ با خصوصیات کاربردی جدید ایجاد شود.

فروش گچ قالب گیری فروش گچ قالب گیری

انواع گچ ساختمانی

به طور کلی گچ های ساختمانی در دو دسته قابل عرضه می باشند:

 • گچ های فاقد ترکیبات افزودنی
 • گچ های افزودنی دار

بدیهی است که محصولات ترکیبی به واسطه مواد افزودنی شیمیایی که در ساختار خود دارند، خصوصیات متفاوتی دارند.

ظهور گچ های افزودنی دار در صنعت گچ، جهشی در کاربرد و مصرف این کالای ارزشمند ایجاد کرده است.

گچ قالب گیری چیست

این گچ از دسته گچ های پلیمری بوده و در صنعت قالب سازی، ریخته گری و مجسمه سازی به صورت گسترده استفاده می شود.

فروش گچ قالب گیری فروش گچ قالب گیری

خصوصیات گچ قالب گیری

 1. امکان کنترل حباب های ایجاد شده در ملات حاصل از گچ و از بین بردن آنها
 2. ایجاد ملاتی با روانی مناسب
 3. کاهش نسبت آب به گچ
 4. افزایش سختی سطحی گچ
 5. عدم افزایش حجم گچ
 6. پایین بودن جذب آب گچ پس از خشک شدن نهایی
 7. دیرگیر بودن

فروش گچ قالب گیری

این شرکت با توجه به کاربردی بودن این فرآورده ترکیبی و درخواست مشتریان محترم خود، نسبت به فروش گچ قالب گیری به صورت عمده اقدام نموده است.

همچنین صادرات گچ قالب گیری نیز از طریق این مجموعه امکان پذیر می باشد.

مشتریان محترم می توانند جهت استعلام قیمت، دریافت آنالیز و نمونه و هر گونه اطلاعات مورد نیاز، با کارشناسان ما در این مرکز ارتباط حاصل فرمایند.

آخرین قیمت گچ صادراتی سمنان

قیمت گچ صادراتی

قیمت گچ صادراتی سمنان تحت تاثیر فاکتورهایی چون کیفیت و قیمت روز دلار خواهد بود. شما می توانید در این مجموعه، مناسب ترین قیمت صادرات گچ مرغوب سمنان را با توجه به کیفیت، دریافت کنید.

معادن سنگ گچ سمنان

معادن سنگ گچ سمنان به لحاظ کمی و کیفی، نه تنها در ایران بلکه در دنیا صاحب نام و معروف می باشد.

منابع سنگ گچ سفید با خلوص فوق العاده بالای ۹۰%، منشا تولید محصولی بی نظیر و با کیفیت خواهد بود.

قیمت گچ صادراتی قیمت گچ صادراتی

در حال حاضر تولیدات گچ صنعتی این استان، تامین کننده بیش از ۸۰% گچ ایران است.

آمار نشان می دهد علی رغم مشکلات و موانعی که در راه صادرات این کالای ارزشمند وجود دارد، گچ سمنان سهم ۴ درصدی از کل گچ دنیا را به خود اختصاص داده است.

قطعا این رقم با بسترسازی مناسب پیرامون حوزه صادرات از یک سو و سرمایه گذاری بیشتر در خصوص کیفیت محصول از سوی دیگر بالاتر خواهد رفت.

صادرکنندگان گچ سمنان

در این خصوص باید گفت علاوه بر بازرگانان و واسطه های داخلی، تجار بین المللی نیز با حضور در واحدهای صنعتی سمنان و انجام تست های موردنظر، در زمره خریداران گچ صادراتی سمنان محسوب می شوند.

هم اکنون عمده صادرات گچ سمنان به کشورهای عراق، هند، چین، کویت، امارات، قطر و سنگاپور صورت می گیرد.

قیمت گچ صادراتی قیمت گچ صادراتی

انواع گچ صادراتی سمنان

بیشترین تقاضای گچ سمنان در حوزه صادرات شامل گچ میکرونیزه با مش ۲۰۰، گچ گیرش بالا و گچ پاششی می باشد.

خوشبختانه برخی کارخانه های معتبر و مبتنی بر دانش روز، امکان تولید محصولاتی با گیرش های متفاوت را دارند.

خصوصیات گچ صادراتی سمنان

 • سفیدی برتر
 • گیرش مطلوب
 • دانه بندی بالا
 • روانی کار با ملات

قیمت گچ صادراتی

قیمت این کالای صادراتی تحت تاثیر عواملی چون هزینه حمل، امور گمرکی و قیمت روز دلار متغیر می باشد.

تجار محترم می توانند برای دریافت قیمت گچ صادراتی سمنان از طریق راه های ارتباطی زیر با دفتر فروش و صادرات شرکت در تماس باشند.

 

 

فروش گچ دندانپزشکی به قیمت عمده

گچ دندانپزشکی با فرمول شیمیایی سولفات کلسیم نیمه هیدرات، یکی از انواع محصولات حاصل از ژیپس است. این گچ که با روشی خاص و متفاوت تولید می شود، به لیست محصولات گچی این شرکت افزوده گردیده و هم اکنون به قیمت عمده عرضه می شود.

گچ دندانپزشکی چیست

مشخص ترین مصرف پودر گچ در صنعت ساختمان است. اما این کالای طبیعی به عنوان منبع کلسیم در بسیاری از صنایع غذایی و دارویی و به واسطه رنگ سفید، در صنایعی چون کاغذسازی کاربرد دارد.

حتی صرفنظر از از خواص منحصر به فرد، می تواند به عنوان پرکننده نیز قابل استفاده باشد. یکی از موارد مصرف گچ در پزشکی به خصوص صنعت دندانپزشکی است.

فروش گچ دندانپزشکی فروش گچ دندانپزشکی

گچ دندانپزشکی از نوع آلفا بوده که بر اساس متدی متفاوت نسبت به گچ بتا تولید می شود.

خصوصیات گچ دندانپزشکی

 • مقاومت اولیه و نهایی بسیار بالا
 • شکل پذیری فوق العاده
 • امکان تولید در رنگ بندی های متفاوت
 • دقت بالا و نداشتن تغییر حجم

ملات حاصل از ترکیب پودر گچ و آب باید به اندازه کافی روان باشد تا پر کردن حفره ها به صورت کامل انجام شود.

همچنین گیرایی ملات گچ دندانپزشکی مناسب باشد تا امکان قالب گیری به راحتی فراهم شود.

میزان تغییرات حجمی پایین، داشتن سختی کافی به منظور تحمل فشار یا اصطکاک حین کار و پایین بودن تخلخل از دیگر ویژگی های این محصول است.

فروش گچ دندانپزشکی فروش گچ دندانپزشکی

فروش گچ دندانپزشکی

این مجموعه در راستای تکمیل لیست انواع گچ و محصولات گچی خود، اقدام به عرضه و فروش گچ دندانپزشکی در سطح کشور نموده است.

مشتریان محترم می توانند جهت استعلام قیمت و دریافت هر گونه اطلاعات مورد نیاز، با مدیریت فروش واحد ارتباط بگیرند.

 

نمایندگی فروش گچ گیپتون مخصوص یونولیت

فروش گچ گیپتون

فروش گچ گیپتون سمنان، مخصوص اجرا بر روی یونولیت و سطوح بتنی، از طریق این نمایندگی به قیمت کارخانه صورت می گیرد.

گچ گیپتون که با نام های گچ یونولیت و بتوگیپس نیز عرضه می شود، فراورده جدیدی است که در دسته گچ های افزودنی دار قرار می گیرد.

بارزترین ویژگی این محصول، چسبندگی فوق العاده آن می باشد.

گچ گیپتون چیست

برای تولید این محصول از گچ پایه مرغوب میکرونیزه استفاده می شود. افزودنی های خاصی که به گچ اضافه می شوند، چسبندگی آن را به طور چشمگیری افزایش می دهند.

فروش گچ گیپتون فروش گچ گیپتون

گچ مخصوص یونولیت

ملات گچ به عنوان ترکیبی چسبنده، بر روی بسیاری از سطوح ماندگاری طولانی دارد. اما سطوحی مانند یونولیت و بتن به عنوان متریال های جدیدی که در صنعت ساختمان به صورت گسترده مورد استفاده قرار گرفته، سازگاری مناسبی با ملات گچ ندارند.

چنان چه از گچ معمولی، ملات تهیه کرده و بر روی یونولیت استفاده گردد، نتیجه ای جز ریزش حاصل نخواهد شد.

گچ مخصوص یونولیت یا گچ گیپتون، مخصوص اجرا بر روی سطوح مذکور می باشد.

نحوه اجرای گچ گیپتون

فرمول تهیه ملات گچ گیپتون، ۶۰% گچ و ۴۰% آب است. ظرفی که به این منظور استفاده می شود، باید تمیز و عاری از هر گونه آلودگی باشد.

نکته قابل ذکر این که هنگام تهیه ملات، به جز آب و پودر گچ از هیچ ماده افزودنی دیگر استفاده نشود.

گچ گیپتون نیازی به زیرسازی خاصی نداشته و به صورت مستقیم قابل اجراست. رویه آن پس از خشک شدن، قابل پوشش با هر نوع گچ دیگر و کاغذدیواری و رنگ می باشد.

فروش گچ گیپتون فروش گچ گیپتون 

فروش گچ گیپتون

عموما به منظور حفظ خواص، تولید گچ گیپتون بر اساس سفارش مشتری صورت می پذیرد.

اگرچه امکان انبار کردن این محصول در شرایط خاص، وجود دارد، اما همواره توصیه می شود جهت حصول بهترین نتیجه، از گچ تازه تولید استفاده گردد.

بازار گچ پردیس، با توجه به کاربردی بودن این محصول و درخواست مشتریان محترم، اقدام به فروش گچ گیپتون در کنار سایر انواع گچ نموده است.

لطفا جهت کسب اطلاعات موردنیاز با واحد فروش تماس بگیرید.